Jean Monnet 1999
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Jean Monnet 1999

Reuniune 10 ani Jean Monnet Bucuresti 1999-2009


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Cine participa?

+16
210
spenea
diana dumitrache
Diana Crivat
costin80c
Don Vladone
alexflorescu
Cristian C. FRANCU
Soso
Marius Dumitrescu
bratubogdan
Pepsi
adryanionescu
rac_ultras
vampirus
Diana12D
20 participanți

Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

As vrea ca reuniunea sa fie:

Cine participa? Vote_lcap21%Cine participa? Vote_rcap 21% [ 8 ]
Cine participa? Vote_lcap61%Cine participa? Vote_rcap 61% [ 23 ]
Cine participa? Vote_lcap18%Cine participa? Vote_rcap 18% [ 7 ]
Total voturi : 38


In jos  Mesaj [Pagina 1 din 3]

1Cine participa? Empty Cine participa? Lun Feb 09, 2009 12:49 pm

Diana12D

Diana12D

Mare reuniune mare sau nu?!

2Cine participa? Empty Re: Cine participa? Lun Feb 09, 2009 4:21 pm

vampirus



Clar mare...intre noi ne-am tot vazut....

3Cine participa? Empty mare Lun Feb 09, 2009 5:16 pm

rac_ultras

rac_ultras

mare cu sut:)

4Cine participa? Empty Re: Cine participa? Mar Feb 10, 2009 11:16 pm

adryanionescu

adryanionescu

sa speram ca va fi mare dar...
stiti si voi cum este lumea nu mai are timp
Razz
schiop tata nu mai dai niciun semn de viata
Razz

5Cine participa? Empty Reuniune strict pe clase Mier Feb 11, 2009 4:46 pm

Pepsi

Pepsi

As prefera k reuniunea sa fie strict pe clase, fiecare cu 'zda maica-sii.
Sincer n-am chef sa ma intalnesc cu toate persoanele cu care n-am avut nici o treaba tot liceu'.
Daca sunt colegi de la clase diferite care vor sa se vada, sa se vada intr-un cadru separat. Daca s-au mai vazut pana acu'... inseamna k se pot vedea intr-un cadru separat si in continuare. Daca nu s-au vazut pana acu'...eehhh...asta e... soarta !

Sincer, as vrea sa ma vad cu un Bratu, un Florescu, un Vampiru', un Spenea... spuma D-ului.

6Cine participa? Empty Re: Cine participa? Mier Feb 11, 2009 4:55 pm

Diana12D

Diana12D

Pepsi a scris:
Sincer, as vrea sa ma vad cu un Bratu, un Florescu, un Vampiru', un Spenea... spuma D-ului.
Dar in cadru restrans ca n-au fost cu tine in clasa Smile

7Cine participa? Empty Re: Cine participa? Mier Feb 11, 2009 7:06 pm

Pepsi

Pepsi

Diana12D a scris:
Pepsi a scris:
Sincer, as vrea sa ma vad cu un Bratu, un Florescu, un Vampiru', un Spenea... spuma D-ului.
Dar in cadru restrans ca n-au fost cu tine in clasa Smile

Desigur Very Happy

8Cine participa? Empty Re: Cine participa? Mier Feb 11, 2009 8:11 pm

bratubogdan

bratubogdan

sa vina toti....lasa Pepsi ca nu esti printre straini...esti cu noi Basketball

9Cine participa? Empty Re: Cine participa? Joi Feb 12, 2009 9:44 am

Pepsi

Pepsi

bratubogdan a scris:sa vina toti....lasa Pepsi ca nu esti printre straini...esti cu noi Basketball

A-propos de Basketball, ar fi smecherie k dupa ce se striga catalogu' si-astea... sa iesim in curte sa jucam un baschet.. sau un folbal... eternu' derby A-D bounce

Cum ar fi Bratule sa auzi dupa 10 ani celebrele fraze..."hai Schiopuleeee... un-doi amandoi" sau "hai Grasuleee...din prima peste ei" lol!

10Cine participa? Empty Re: Cine participa? Joi Feb 12, 2009 10:50 am

bratubogdan

bratubogdan

Laughing avand in vedere cum ma misc, o sa ai impresia ca e doar reluarea. Dar doua foarfeci tot execut.

11Cine participa? Empty Re: Cine participa? Vin Feb 13, 2009 6:31 pm

rac_ultras

rac_ultras

cand am avut noi derby cu D-ul ioane?poate ei au avut cu noi:)sa pastram bunul simt,te rog.

12Cine participa? Empty Re: Cine participa? Vin Feb 13, 2009 6:57 pm

Marius Dumitrescu



Bravo dl. Pepsi deci cu mine nu vrei sa te vezi.

13Cine participa? Empty Re: Cine participa? Vin Feb 13, 2009 7:03 pm

Marius Dumitrescu



Foarfeca direct...dl. Bratu...ha ha.Sa imi dai si mie numarul tau ca eu am unul mai vechi si nu cred ca mai este ala.Apropo am vazut pozele tale de la 1 mai de la mare si eram foarte aproape de tine pe plaja la kudos.Nu stiu cum nu ne-am vazut.Pup.

14Cine participa? Empty Re: Cine participa? Vin Feb 13, 2009 7:40 pm

bratubogdan

bratubogdan

Laughing
derby doar pt o echipa numai tu ai auzit....ultras Laughing


ba, tu nu m-ai vazut la kudos ca erai, probabil, "beat mort" Laughing

15Cine participa? Empty Re: Cine participa? Vin Feb 13, 2009 7:43 pm

bratubogdan

bratubogdan

domne...si sa vina domne florescu...ca avem rubrica aia "cosul de gunoi" si e goala

16Cine participa? Empty Re: Cine participa? Vin Feb 13, 2009 7:58 pm

vampirus



sa moara catalina! sefu punkerilor din constanta traieste si este in viata Razz
fufule dar ce domn am devenit, te-ai si bagat intr-o discutie paralela Twisted Evil

17Cine participa? Empty Re: Cine participa? Sam Feb 14, 2009 11:12 am

Soso

Soso

Mai baieti!

Ar fi prea tare sa bagati un fotbal sau un baschet Very Happy lol in aminterea vremurilor ... rofl... va facem noi galerie Razz... lol...

Cine vb cu Max si cu Dinescu? De Vax mai stiti ceva?

18Cine participa? Empty Re: Cine participa? Sam Feb 14, 2009 9:09 pm

adryanionescu

adryanionescu

sincer mi-ar place sa refacem gasca aia care o gaseai in timpul orelor prin curte
daca vrea cineva nr tel al lui florescu sa imi spuneti ca m-am mai vazut eu cu el
cat despre fotbal ce era mai frumos decat un gras infect care statea la umbra si cerea pase si un schiop vesnic nemultumit de ceilalti
ce vremuri fratilor
mi-ar place tare mult sa ne revedem si sa ne aducem aminte de nebuniile de atunci

oricum sincer sa fiu niciodata nu am simtit diferenta ca eu am fost la C si voi la A sau D eu intotdeauna m-am simtit bine langa voi aa ca hai sa nu facem totusi diferente la reuniune

19Cine participa? Empty 2gether sau separat... Dum Feb 15, 2009 12:27 pm

Cristian C. FRANCU

Cristian C. FRANCU

Grea decizie!

Pentru a reface atmosfera si a revedea oameni frumosi ar fi interesant sa reusim o adunare mare pt toate clasele. Stim cu totii ca legaturile, relatiile, gastile, prieteniile nu faceau discriminari pe baza de apartenenta la o anumita clasa cu o anumita litera din Alfabet...

Insa nu vom putea niciodata discuta 'face to face' cu adevarat cu totii...

Propun o adunare mare pe toata promotia 99 (in care sa incercam un 'networking session' si in care sa evitam adunarea pe 'bisericute')completata de o intalnire concreta pe clase pentru a avea mai mult timp unii cu altii, pentru a ne intalni cu profesorii nostri (care erau si diferiti de la clasa la clasa) si a ne retrezi amintiri si emotii specifice fiecareei clase...

NU cred ca ar fi utopica o incercare de a aduna oamenii de doua ori, in doua evenimente diferite. Si poate, ca sa nu cerem celor prea ocupati sa vina in doua zile diferite,putem sa punem aceste doua intalniri impreuna! Atunci sa vedem cum s-or imparti profesorii intre clase ;-)

Anyways...mai procesez ideea, mai citesc parerile voastre si, repet, hai sa ne intalnim cativa, sa facem o sesiune de brainstroming si sa incepem sa punem pe hartie si apoi sa transformam in realitate toate cele ce trebuie facute...

Si inca ceva, macar fara 'grenade' la reuniunea de 10 ani, ca de ceva vreme cine aude ca am facut Monnet-ul se gandeste la grenade, la droguri si la fitze ;-)



Al vostru,

http://www.klevertravel.ro

20Cine participa? Empty Re: Cine participa? Mier Feb 18, 2009 3:46 pm

Pepsi

Pepsi

Marius Dumitrescu a scris:Bravo dl. Pepsi deci cu mine nu vrei sa te vezi.

Ba esti razna? jocolor Nu numai k am fost in aceeasi clasa, da' am stat si tot liceu' in banca. Cum kkt sa nu vreau sa ma vad cu tine? scratch

21Cine participa? Empty Re: Cine participa? Mier Feb 18, 2009 4:28 pm

alexflorescu



Da, da, daaaaa... Smile)
Hai ma Pepsi, da recunoaste, sa mor io, ca te-ai saturat de Fufu ca de mere padurete. Adica sa stai practic o viata de om cu el in banca si sa mai vrei sa-l vezi? Geeeez! Glumeam bah... ca si io vreau sa-l vad... Poate facem un barbut, ceva... da cu zaruri de-alea din NEOS!

22Cine participa? Empty Re: Cine participa? Mier Feb 18, 2009 5:47 pm

Pepsi

Pepsi

alexflorescu a scris:Da, da, daaaaa... Smile)
Hai ma Pepsi, da recunoaste, sa mor io, ca te-ai saturat de Fufu ca de mere padurete. Adica sa stai practic o viata de om cu el in banca si sa mai vrei sa-l vezi? Geeeez! Glumeam bah... ca si io vreau sa-l vad... Poate facem un barbut, ceva... da cu zaruri de-alea din NEOS!

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

23Cine participa? Empty Re: Cine participa? Joi Feb 19, 2009 11:06 am

alexflorescu



Soso a scris:Mai baieti!

Ar fi prea tare sa bagati un fotbal sau un baschet Very Happy lol in aminterea vremurilor ... rofl... va facem noi galerie Razz... lol...

Cine vb cu Max si cu Dinescu? De Vax mai stiti ceva?


Heheheheeee... ce vremuri... Ar merge... intrebarea este, de fapt, nu daca l-a mai vazut cineva pe Dinescu, ci daca a mai vazut chiorelu' pe cineva! Smile))

24Cine participa? Empty Re: Cine participa? Joi Feb 19, 2009 1:28 pm

Don Vladone

Don Vladone

In primul rand trebuie sa participe NUMAI colegii... Fara gagici, frati, soti sau amante, caini, etc...

Apoi facuta o lista cu cei care au fost contactati.

Apoi sa se stabileasca o data.

Apoi anuntata lumea asupra datei si confirmari.

Urmeaza stabilirea "taxei" si al locului de strangere, cat si "negocierea" respectivei locatii. Aici ne tre niste lideri... liberi alesi, evident

Hac, parerea mea, hac...

25Cine participa? Empty Re: Cine participa? Joi Feb 19, 2009 2:47 pm

Diana12D

Diana12D

Don Vladone a scris:In primul rand trebuie sa participe NUMAI colegii... Fara gagici, frati, soti sau amante, caini, etc...
nici cu caini?! Very Happy
de-acord Wink

Don Vladone a scris:
Apoi facuta o lista cu cei care au fost contactati.
ne ocupam fiecare de o clasa? te vad activ, iei tu C-ul? Very Happy
sper ca cei contactatati si interesati sa se inscrie aici

Don Vladone a scris:
Urmeaza stabilirea "taxei" si al locului de strangere, cat si "negocierea" respectivei locatii. Aici ne tre niste lideri... liberi alesi, evident
hai sa zicem organizatori Razz facem un comitet, am vazut eu la clasele mai mari Very Happy
pt A - Sorina?
cine vrea sa reprezinte B si E?

putem eventual sa-i contactam si pe cei care au fost pana intr-a 8-a - noi ne-am mai intalnit si cred ca unii ar vrea... poate doar la scoala...
btw, fosti VIII-A, prin cercetarile mele am aflat si ca Roxana Gradinaru a nascut ieri Very Happy

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 3]

Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum