Jean Monnet 1999
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Jean Monnet 1999

Reuniune 10 ani Jean Monnet Bucuresti 1999-2009


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Cine participa?

+16
210
spenea
diana dumitrache
Diana Crivat
costin80c
Don Vladone
alexflorescu
Cristian C. FRANCU
Soso
Marius Dumitrescu
bratubogdan
Pepsi
adryanionescu
rac_ultras
vampirus
Diana12D
20 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

As vrea ca reuniunea sa fie:

Cine participa? - Pagina 2 Vote_lcap21%Cine participa? - Pagina 2 Vote_rcap 21% [ 8 ]
Cine participa? - Pagina 2 Vote_lcap61%Cine participa? - Pagina 2 Vote_rcap 61% [ 23 ]
Cine participa? - Pagina 2 Vote_lcap18%Cine participa? - Pagina 2 Vote_rcap 18% [ 7 ]
Total voturi : 38


In jos  Mesaj [Pagina 2 din 3]

26Cine participa? - Pagina 2 Empty Re: Cine participa? Joi Feb 19, 2009 2:56 pm

Pepsi

Pepsi

Diana12D a scris:btw, fosti VIII-A, prin cercetarile mele am aflat si ca Roxana Gradinaru a nascut ieri Very Happy

Fratzica, esti wikipedia, ma jur !! affraid

27Cine participa? - Pagina 2 Empty Re: Cine participa? Joi Feb 19, 2009 2:58 pm

Diana12D

Diana12D

Pepsi a scris:
Diana12D a scris:btw, fosti VIII-A, prin cercetarile mele am aflat si ca Roxana Gradinaru a nascut ieri Very Happy

Fratzica, esti wikipedia, ma jur !! affraid
Cool Cool Cool

28Cine participa? - Pagina 2 Empty hihihi Joi Feb 19, 2009 3:03 pm

costin80c

costin80c

eu zic sa stam atenti..poate zice si de noi What a Face What a Face What a Face

http://www.procadengineering.ro

29Cine participa? - Pagina 2 Empty Re: Cine participa? Joi Feb 19, 2009 7:26 pm

bratubogdan

bratubogdan

deja o fortam urat...
diana si soso....hai odata! dar locatia sa nu fie ceva cu mese ca nu e frumos. d-aia am zis ca e mai greu vinerea.dar va descurcati voi Wink

30Cine participa? - Pagina 2 Empty Re: Cine participa? Joi Feb 19, 2009 10:11 pm

Diana12D

Diana12D

bratubogdan a scris:deja o fortam urat...
diana si soso....hai odata! dar locatia sa nu fie ceva cu mese ca nu e frumos. d-aia am zis ca e mai greu vinerea.dar va descurcati voi Wink
la un club, ceva, ma gandeam si eu Smile o sa stam la mese la intalnirea de 50 Razz

31Cine participa? - Pagina 2 Empty Re: Cine participa? Joi Feb 19, 2009 10:54 pm

Diana Crivat

Diana Crivat

wikipedia ( lol! Pepsi e tare ghiduş), iau io E'ul... macar incerc sa gasesc lumea.
hai sa ne coordonam pe Ymess sau vorbim pe fb.

32Cine participa? - Pagina 2 Empty Re: Cine participa? Joi Feb 19, 2009 11:03 pm

bratubogdan

bratubogdan

fb?

33Cine participa? - Pagina 2 Empty Re: Cine participa? Joi Feb 19, 2009 11:07 pm

Diana Crivat

Diana Crivat

feisbuc, bre... jocolor

34Cine participa? - Pagina 2 Empty Re: Cine participa? Joi Feb 19, 2009 11:11 pm

bratubogdan

bratubogdan

prea multe prescurtari pe netul asta Laughing

35Cine participa? - Pagina 2 Empty 1-12A Sam Feb 21, 2009 12:19 am

Soso

Soso

Ok Ma bag sa-i strang pe ai mei Very Happy

Vb cu Diana D si cu Monica A si vedem ce iese ...ma ocup sapt asta care vine cel tarziu - comunicam rezultatele cat de curand .. da de vax...sa mor io daca stiu cum sa dau ...any ideas?

36Cine participa? - Pagina 2 Empty vax Sam Feb 21, 2009 10:39 am

adryanionescu

adryanionescu

referitor la Vax daca vrei o idee l-am vazut chiar saptamana trecuta cu o tipa iesind dintr-un bloculet din Floreasca
cred ca e vb de blocul unde statea bunica daca nu ma insel
cam atat soso

37Cine participa? - Pagina 2 Empty Re: Cine participa? Sam Feb 21, 2009 3:27 pm

alexflorescu



ete-te ba la nea ionescu hadrian cum il urmareste el pe vax. u vrei sa te angajezi la click/cioa/star/cancan? Smile))) daca aveai si aparat te faceai si paparazzi Smile)

38Cine participa? - Pagina 2 Empty ehh Sam Feb 21, 2009 10:13 pm

adryanionescu

adryanionescu

defect profesional mah
hai sa facem un handbal ca tare mi-e dor
Razz

39Cine participa? - Pagina 2 Empty Re: Cine participa? Mar Feb 24, 2009 11:39 pm

alexflorescu



bah nene, nu mai pot, ca am avut tendonul rupt acum doi ani si mi-e frica sa ma mai bag la actiuni de-astea. plus ca am conditie fizica zero! Smile)) Hehehe.. s-au dus vremurile cand faceam spectacol pe semicerc. Eu extrema dreapta, tu extrema stanga... Smile))

40Cine participa? - Pagina 2 Empty Re: Cine participa? Mar Feb 24, 2009 11:56 pm

bratubogdan

bratubogdan

Sleep

41Cine participa? - Pagina 2 Empty Re: Cine participa? Mier Feb 25, 2009 9:21 am

Pepsi

Pepsi

@ Floresq: "spectacol pe semicerc" Cool.... Avorteur, baga-ti mintzile-n cap.. k aici nu esti la tine la ziar sa scrii in termeni tehnico-tactici.

Plus k daca erati vreo mare valoare aman2, ajungeati pe la fo' echipa ceva...
jocolor

42Cine participa? - Pagina 2 Empty Re: Cine participa? Mier Feb 25, 2009 10:09 am

diana dumitrache



Hello,
Am mi luat si eu legatura cu cativ de la noi din clasa inca de prima dat cand am vb cu Diana de acesta intalnire dr cred c totusi ar trebui intai sa ne hotaram macar in privinta lunii in care o facem ca sa stim ce le spunem...

43Cine participa? - Pagina 2 Empty Re: Cine participa? Mier Feb 25, 2009 10:14 am

diana dumitrache



eu pot sa mi iau legatura cu:
Pity
Mihai Dasclaescu
Ioana Ceapa
Dusia Scobai
Raluca Repanovici
Corina Glomnicu
Meda Ganea
Alex Abagiu
Adrian Stan
Alexandra Ciobotaru
Elena Ilie
Cristina Plesa

Si cam atat deocamdata:)

44Cine participa? - Pagina 2 Empty Re: Cine participa? Mier Feb 25, 2009 8:32 pm

spenea

spenea

Florescu ajungea in lotul extins. Smile

45Cine participa? - Pagina 2 Empty alex Mier Feb 25, 2009 11:09 pm

adryanionescu

adryanionescu

pot spune ca era unul dintre jucatorii cu perspectiva dar deja eram batrani ca sa mai facem performanta la alt nivel
era doar asa de distractie si ca sa mai UMPLEM si noi sala Floreasca din cand in cand cum era ea plina pe vremea Raposatului Ceasca
si ca sa mai facem cate o sarbatoare la 2Frati ,ca sa avem si noi ce sa ne mai aducem aminte
iar ca sa o tinem din amintire in amintire cine a mai reusit sa opreasca un meci de handbal la floreasca din cauza SPECTACOLULUI din tribune ?
un spectacol senzational de confetti oferit de inimosii TIFFOSI din tribuna MONNET
doamne ce vremuri
si sa ne aducem aminte cum raposatul domn Predescu(Dzeu sa il ierte)termina cateva sute de tarie si CATEVA beri iar la plecare spre 282 ca sa ajunga si el acasa la familie lua garduletul in picioare si ajungea ca dupa o lupta cu un clan de colorati cu ochii vineti si fata zgariata(bineinteles este vb de aceeasi locatie-La 2Frati)
D-zeu sa il odihneasca in pace
si vreti sa ne mai aducem aminte de trasnai din timpul liceului?
ia mai ziceti si voi ca eu as scrie pana maine dimineata si tot nu as termina totul
totusi nu voi uita niciodata ceea ce a zis Dna Parvu despre promotia 1999-CEA MAI NEBUNA PROMOTIE PE CARE A VAZUT-O ACEST LICEU

P.S.- oare o fi reusit cineva performanta de a ne depasi?
Smile)

46Cine participa? - Pagina 2 Empty Re: Cine participa? Joi Feb 26, 2009 1:31 am

bratubogdan

bratubogdan

mai stai ma un pic...ca d-aia facem reuniune Laughing

47Cine participa? - Pagina 2 Empty Re: Cine participa? Joi Feb 26, 2009 9:07 am

Pepsi

Pepsi

@ Nebunu' : cum le zici tu taticule... k un om mare... Smile

48Cine participa? - Pagina 2 Empty sal Joi Feb 26, 2009 1:21 pm

adryanionescu

adryanionescu

mai pepsi ce sa fac mai tata daca am mai crescut si noi un pic si la propriu si la figurat

49Cine participa? - Pagina 2 Empty Re: Cine participa? Joi Feb 26, 2009 1:25 pm

Pepsi

Pepsi

@ Nebunu' : confirm cresterea, atat la propriu, cat si la figurat. Laughing

50Cine participa? - Pagina 2 Empty Re: Cine participa? Joi Feb 26, 2009 8:16 pm

210

210

Frumoase amintiri... da' totusi aici parca era vorba despre CINE PARTICIPA nu?!

Eu particip! Am zis!
Tu?



PS: Se vine +1 sau o ardem "janmone only"?
Twisted Evil

http://210online.blogspot.com

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 2 din 3]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum