Jean Monnet 1999
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Jean Monnet 1999

Reuniune 10 ani Jean Monnet Bucuresti 1999-2009


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Cand sa fie?

+13
Corina F
Adrian Stan
Soso
Pepsi
diana dumitrache
costin80c
vampirus
tudor1821
bratubogdan
Diana Crivat
Simona T
adryanionescu
Diana12D
17 participanți

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Cand?

Cand sa fie? Vote_lcap31%Cand sa fie? Vote_rcap 31% [ 12 ]
Cand sa fie? Vote_lcap31%Cand sa fie? Vote_rcap 31% [ 12 ]
Cand sa fie? Vote_lcap21%Cand sa fie? Vote_rcap 21% [ 8 ]
Cand sa fie? Vote_lcap17%Cand sa fie? Vote_rcap 17% [ 7 ]
Total voturi : 39


In jos  Mesaj [Pagina 1 din 2]

1Cand sa fie? Empty Cand sa fie? Lun Feb 09, 2009 12:53 pm

Diana12D

Diana12D

Cand preferati sa organizam reuniunea?

2Cand sa fie? Empty Re: Cand sa fie? Mar Feb 10, 2009 11:17 pm

adryanionescu

adryanionescu

sa vina lumea cu propuneri
ce ziceti de ziua in care am dat ultima proba la bac?

3Cand sa fie? Empty Re: Cand sa fie? Mar Feb 10, 2009 11:56 pm

Diana12D

Diana12D

adryanionescu a scris:sa vina lumea cu propuneri
ce ziceti de ziua in care am dat ultima proba la bac?
am "sarit" lunile de vara pentru ca ar trebui sa fie in timpul scolii... dimineata de-obicei se merge la scoala, trebuie sa fie deschis si profesorii acolo Smile
in plus sunt sanse mai mari sa fie multi plecati din Bucuresti...

4Cand sa fie? Empty Cand sa fie Lun Feb 16, 2009 12:21 pm

Simona T



Eu am fost la B, clasele IX- XII
Sa stiti ca ore sunt si dimineata si dupa-amiaza in liceu, cred ca s-ar putea discuta cu doamnele directoare pt o intalnire a elevilor in sala de festivitati

5Cand sa fie? Empty cand Lun Feb 16, 2009 12:23 pm

Simona T



Nu in zilele cu bacul, caci o parte din profesori probabil ca or sa fie la evaluari, sa asculte cat au invatat amaratii, mai degraba sfarsitul lui mai, inceputul lui iunie, cand nu se inchid situatii si nici nu vor fi sper multe activitati in sala respectiva

6Cand sa fie? Empty Re: Cand sa fie? Mar Feb 17, 2009 12:13 am

Diana Crivat

Diana Crivat

sper sa fie in mai pana la urma. eu in iunie sunt plecata si nu stiu inca in ce perioada:( chiar nu vreau sa pierd intalnirea, dar tre'sa fie cand prefera/ pot cei mai multi dintre noi. ramane doar sa sper:D

7Cand sa fie? Empty Re: Cand sa fie? Mar Feb 17, 2009 2:36 am

bratubogdan

bratubogdan

atunci in mai...dar nu in primele zile....ca mai e o "reuniune" atunci Exclamation Exclamation

8Cand sa fie? Empty Re: Cand sa fie? Mar Feb 17, 2009 12:06 pm

tudor1821

tudor1821

mda....aia crancena cu spirtoase..

9Cand sa fie? Empty Re: Cand sa fie? Mar Feb 17, 2009 2:35 pm

Diana12D

Diana12D

Eu propun sa facem intr-o vineri din mai (1 8 15 22 29)... daca putem organiza asa repede! Sper sa ne descurcam, ca nu e nunta Very Happy In iunie cred ca sunt doar doua vineri in timpul scolii (5 si 12) si de-obicei la scoala sunt ocupate de manifestatii locale Smile

Sunteti plecati, aveti nunti a doua zi, botezuri, nasteri? Asta incercam sa aflu, sa fie convenabil pentru cat mai multa lume care doreste sa participe Smile

10Cand sa fie? Empty Re: Cand sa fie? Mar Feb 17, 2009 2:57 pm

bratubogdan

bratubogdan

eu n-am mai fost la nicio "reuniune" Laughing si nu prea stiu....unde se face? la scoala? sau ce tot spuneti voi aici? data de 1 cade din start, clar

11Cand sa fie? Empty Re: Cand sa fie? Mar Feb 17, 2009 3:06 pm

tudor1821

tudor1821

5 sau 12 cam astea ar fi datele.........eu n-am avut nici nunta nici reuniune asa ca nu stiu cum e.

@zona: la scoala mergem sa ne vedem cu minunatii nostrii profesori ( adica sa o asistam pe Palada cand face infart...:=)) ). dupa aia se merge la un restaurant/bar/carciuma/pub/ ce naiba va mai trece prin cap. eu as vrea in ficus dar nu mai e ala care era..........

12Cand sa fie? Empty Re: Cand sa fie? Mar Feb 17, 2009 6:56 pm

vampirus



jeg uman, tu oricum nu ai sa te prezinti indiferent de data....noi stim ca faci asta pentru esti prost, cel mai prost, tu crezi ca stai acasa ca sa-ti lustruiesti creierul neted. Si sa ai grija de ciine.

13Cand sa fie? Empty oricum oricand Mier Feb 18, 2009 9:51 am

costin80c

costin80c

poate sa fie oricand...numai sa ne anuntam inainte. Nu exista zi in care sa putem toti, important e sa ne facem ziua aia sa fie libera Basketball

http://www.procadengineering.ro

14Cand sa fie? Empty ss Mier Feb 18, 2009 9:54 pm

adryanionescu

adryanionescu

este ok in mai data chiar nu conteaza dar daca baietii zic fara 1 mai ayunci raman celealte variante
cat despre locatie e adevarat ca ne-au daramat astia si Ficus si @ Frati , doua dintre locatiile noastre preferate asa ca haideti fratilor veniti cu propuneri
Zona tata ce ai zice de un Margineni?

15Cand sa fie? Empty Re: Cand sa fie? Joi Feb 19, 2009 11:05 pm

Diana Crivat

Diana Crivat

daca nu e 16 mai (cand e concert DM cheers ), poa'sa fie oricand.
Diana, apropo de ficus, noi la E eram mai pricopsite, luam un ness ficus SI o cola pt 2-3 ore! Laughing

cam cati suntem in total? sa ma gandesc la locatie. da' ca sa ne gandim la locatie trebuie sa ne hotaram daca facem toate clasele la un loc. cum ramane?

16Cand sa fie? Empty Re: Cand sa fie? Joi Feb 19, 2009 11:15 pm

bratubogdan

bratubogdan

toate clasele la un loc, fara discutie...oricum nu suntem toti si nu o sa dam de toti pana atunci...asa ca nu cred ca intra in discutie sa facem separat.

17Cand sa fie? Empty Re: Cand sa fie? Vin Feb 20, 2009 11:17 am

costin80c

costin80c

bratubogdan a scris:toate clasele la un loc, fara discutie...oricum nu suntem toti si nu o sa dam de toti pana atunci...asa ca nu cred ca intra in discutie sa facem separat.
Subscriu. daca reusim sa ne strangem 25-30% din fiecare clasa ar fi excelent. toti ar trebui la un loc cyclops

http://www.procadengineering.ro

18Cand sa fie? Empty xc Vin Feb 20, 2009 12:20 pm

adryanionescu

adryanionescu

da sunt de acord sa ne strangem cu totii
asa ca treceti la treaba dragilor si dragelor ca sa gasim fosti colegi
eu dejam-am pus pe teaba dar e greu rau
ce chestie acu sa vrei sa gasesti fosti colegi si sa realizezi ca nu poti
dar trebuie incercat

19Cand sa fie? Empty Re: Cand sa fie? Vin Feb 20, 2009 12:26 pm

costin80c

costin80c

eu am tot incercat sa dau de ei...din amintiri...prin combinatii pe hi5, nu radeti dar chiar a mers in unele locuri, numai ca de ceva timp...am cam sters contul... cam toate incercarile trebuiesc efectuate..oricum...spor la treaba tuturor Very Happy ca e muuuulta munca Question Question Question

http://www.procadengineering.ro

20Cand sa fie? Empty de ce nu o facem in toamna Mar Feb 24, 2009 3:55 pm

diana dumitrache



Hello,
Eu as propune sa o facem la inceputul lunii Octombrie, atunci se intoarce toata lumea de prin concedii, profii sunt cu forte proaspete si e si mai mult timp pentru rezervari...

21Cand sa fie? Empty rezervare Mar Feb 24, 2009 3:57 pm

costin80c

costin80c

cred ca nu ar trebui sa ne facem probleme de rezervari..ci doar de cand putem cu totii

http://www.procadengineering.ro

22Cand sa fie? Empty Re: Cand sa fie? Mier Feb 25, 2009 9:23 am

Pepsi

Pepsi

Eu raman la parerea k ar trebui facut la sfarsitu' lu' Mai... cand se termina scoala...
Daca stai sa te gandesti, atunci se termina anu' scolar gen. Rolling Eyes

Plus k e si vremea mult mai ok decat, sa zicem.. Octombrie.

23Cand sa fie? Empty mai sau jumatatea lui septembrie :D Joi Feb 26, 2009 12:38 am

Soso

Soso

dupa umila mea parere...atata timp cat reusim sa adunam o majoritate considerabila...chiar nu cred ca conteaza asa mult cand ne strangem Very Happy important e sa fim cat mai multi Very Happy ar fi prea tare Very Happy Very Happy

Cu Guns a mai vb careva? Vine si el?

24Cand sa fie? Empty Re: Cand sa fie? Joi Feb 26, 2009 9:09 am

Pepsi

Pepsi

@ Soso : ultima oara cand am vb cu Guns, acu' cativa ani, se inrolase voluntar la Crucea Rosie.. si p-orma a plecat intr-o misiune umanitara in Angola si Namibia.

25Cand sa fie? Empty Re: Cand sa fie? Vin Feb 27, 2009 11:11 pm

Adrian Stan

Adrian Stan

Daca va decideti pana in mai, putem sa organizam in Septembrie , ca doar atunci mai gasim locuri ..
Eu zic sa abordam si alte zile ale saptamanii, altele decat cele legate de wend...o joi seara ,,la un cosmelie cu fitze
unde putem sa chemam si profele la o cafea ..si noi putem sa fim bolnavi a doaua zi la birou.

Merci Diana pentru link... foarte interesante figurile revazute Smile)
Traiasca Vladimirescu 1918

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 2]

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Subiecte similare

-

» Bine v-am gasit!

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum