Jean Monnet 1999
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Jean Monnet 1999

Reuniune 10 ani Jean Monnet Bucuresti 1999-2009


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Cand sa fie?

+13
Corina F
Adrian Stan
Soso
Pepsi
diana dumitrache
costin80c
vampirus
tudor1821
bratubogdan
Diana Crivat
Simona T
adryanionescu
Diana12D
17 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Cand?

Cand sa fie? - Pagina 2 Vote_lcap31%Cand sa fie? - Pagina 2 Vote_rcap 31% [ 12 ]
Cand sa fie? - Pagina 2 Vote_lcap31%Cand sa fie? - Pagina 2 Vote_rcap 31% [ 12 ]
Cand sa fie? - Pagina 2 Vote_lcap21%Cand sa fie? - Pagina 2 Vote_rcap 21% [ 8 ]
Cand sa fie? - Pagina 2 Vote_lcap17%Cand sa fie? - Pagina 2 Vote_rcap 17% [ 7 ]
Total voturi : 39


In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

26Cand sa fie? - Pagina 2 Empty Re: Cand sa fie? Lun Mar 02, 2009 4:13 pm

Corina F

Corina F

Nu sfarsit de mai, va rog, ca nu sunt prin tarile noastre.
Si mi-ar parea rau sa ratez okazia. Sad

Iunie, iulie, septembrie... orice alta luna... Smile

27Cand sa fie? - Pagina 2 Empty de 8 Martie... Sam Mar 07, 2009 10:14 pm

Don Vladone

Don Vladone

La Multi Ani! ... fetelor din liceu care nu au avut timp sa ma cunoasca... Surprised

28Cand sa fie? - Pagina 2 Empty PROPUNERE Sam Mar 07, 2009 10:22 pm

Don Vladone

Don Vladone

CAND: ... Iunie, cand gasim profii, dar nu si kinderii... Vineri dupa-amiaza ar fi o idee... stiu, ar trebui sa ne invoim poate de la serviciu, dar asa sigur ii gasim pe profi, cei care mai sunt...

UNDE: ... Sala de festivitati, unde le inmanam cate o floare, o diploma la misto, eventual o proiectie cu poze vechi, etc. Apoi ne mutam in sala de sport unde vor fi asezate mese si scaune puse la dispozitia noastra de scoala, cu bufet suedez (firma catering), ceva alcool usor (sampanie, bere si un gin - e scoala totusi), sucuri si muzica (poate un DJ ieftin, dar cu boxe - sau are scoala?).

CAT TIMP: ... cateva ore... ex.: 16-21

DE CE: ... avem sansa sa ne strangem cat mai multi, IEFTIN, poate sa vina cine vrea cu cine vrea... oricum se vor forma bisericutze... apoi, in functie de religie (biserica) pleaca fiecare cu cine vrea, unde vrea, cheltuie si bea cat si ce vrea... Scoala are loc mare si "gratis", fara rezervare si costuri enorme... Eu vreau sa ne vedem, nu neaparat (EXEMPLU) sa mancam o lingurita de icre negre, sa bem 50 ml de sampanie in OFFICE si sa ne coste 100 Euro... repet, e doar un exemplu.

Nu ma criticati... ganditi-va si voi si expuneti-va parerile... Nici eu nu eram adeptul acestei idei, dar nu trebie sa uitam ca e prima intalnire, vrem sa ne strangem cat mai multi, costurile nu trebuie sa fie mari, iar timpul sa fie consumat constructiv...

Multumesc

PS... doar o idee, nu trageti in ganditor

29Cand sa fie? - Pagina 2 Empty Re: Cand sa fie? Sam Mar 07, 2009 11:15 pm

Soso

Soso

@ Don Vladone: Bre! mie una imi surade ideea Very Happy Totul e sa fie si conducerea scolii pe aceeasi lungime de unda cu noi....

30Cand sa fie? - Pagina 2 Empty sal Dum Mar 08, 2009 8:37 am

adryanionescu

adryanionescu

subscriu la ceea ce a zis Don Vladone

31Cand sa fie? - Pagina 2 Empty Re: Cand sa fie? Dum Mar 08, 2009 12:47 pm

rac_ultras

rac_ultras

merge

32Cand sa fie? - Pagina 2 Empty Re: Cand sa fie? Dum Mar 08, 2009 10:56 pm

bratubogdan

bratubogdan

da merge....si mai facem una mai marfa peste alti 10 ani....dar cu un DJ scump, de data asta...plm

33Cand sa fie? - Pagina 2 Empty asa Lun Mar 09, 2009 12:45 am

adryanionescu

adryanionescu

zona pai pana acu nimeni nu a propus nik frate
asta a fost prima propunere cat de cat gandita noi pana acu am tinut numai caterinca si altceva nik
daca mai vedem si alte propuneri poate vom subscrie

34Cand sa fie? - Pagina 2 Empty Re: Cand sa fie? Lun Mar 09, 2009 2:36 am

bratubogdan

bratubogdan

corect, ai si tu dreptate

35Cand sa fie? - Pagina 2 Empty Re: Cand sa fie? Lun Mar 09, 2009 2:23 pm

vampirus



Chestia cu intilnirea la scoala e normala...intrebarea e: o ardem mai informal dupa sau nu?
Nu de alta dar inconstient ma simt mai in "siguranta" in curtea scolii decit in clasa. Si fara sa imi fortez memoria imi aduc aminte de citiva care au stat mai mult pe afara... "sa ia pulsul" (Nu Florescu!!!)
Pe scurt, nu ar strica citeva propuneri referitoare la petrecerea timpului intr-un loc unde sa pot sa injur liber, sa intre 100 de oameni (aprox.) si sa existe muzica intr-o stare sau alta. Diverse elemente dezinhibitoare si care sa ajute la socializare intre persoane care nu s-au mai vazut de 10 ani vor fi evident prezente.

36Cand sa fie? - Pagina 2 Empty Re: Cand sa fie? Mar Mar 10, 2009 2:38 pm

Pepsi

Pepsi

Il sustin pe Vampiru' cheers

37Cand sa fie? - Pagina 2 Empty Re: Cand sa fie? Mier Mar 11, 2009 10:25 am

tudor1821

tudor1821

Il sustin si eu !

Nu de alta dar injura asa frumos!

38Cand sa fie? - Pagina 2 Empty hello Mar Mar 31, 2009 6:58 pm

Irina

Irina

buna Very Happy

la ce concluzie s-a mai ajuns ?
mai sau dupa vacanta ?

39Cand sa fie? - Pagina 2 Empty Re: Cand sa fie? Sam Apr 25, 2009 4:05 pm

Cristina

Cristina

Salutare la toata lumea! In ce priveste "cand" , eu una as prefera in Septembrie(daca s-au eliminat lunile de vara din discutie) pentru ca atunci sigur voi fi in Ro, pana pe 18, taman ce-am rezervat biletele de avion Smile

Cristina exSasu - XIID

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 2 din 2]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Subiecte similare

-

» Bine v-am gasit!

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum